Když vrásky mizí přirozenou cestou

žena ležící na kosmetickém lůžku

Text: Dagmar Jachková

Jemné doteky nastartují ozdravný proces

Představte si dokonalé uvolnění v příjemném prostředí, s jemnými doteky ve vlasech. Vaše napětí se uvolňuje.  V každé buňce vašeho těla právě začíná ozdravný proces. Prohlubují se hojivé schopnosti organismu, pokožka vašeho obličeje získává zpět svoji pružnost a svěžest, vrásky mizí.

Řekněte vráskám NE přirozenou cestou. Jde to, a ještě navíc zažijete příjemný proces, u kterého se můžete i prospat. Známe to dobře: kontury, které se v obličeji časem povolují, nelichotí naší tváři, necítíme se komfortně a odvádí to naši pozornost. Přestáváme být se zrcadlem kamarádi a nevíme, jak si efektivně pomoci.

Vymažte vrásky

Pokud pozorujete na své pleti takové nedostatky a jste si vědoma stále přibývajících vrásek a máte pocit, že pleť ztrácí svoji elasticitu, jas a zdravou barvu, nezoufejte. Na tyto nesnáze existuje řešení. A to dokonce neinvazivně a přirozenou cestou. A navíc velmi příjemnou cestou.

Access EnergeticFacelift™

Jedná se o speciální techniku, která vás rozzáří a vaše pleť pookřeje. Navíc během procesu také dochází k aktivaci a opětovnému oživení buněk u vnitřních orgánů. Tato technika nese název Access EnergeticFacelift™. Jejím působením dochází k omlazení obličeje. Má vliv na vnitřní orgány a udržuje rovnováhu organismu. Takže vám poděkuje i tělo, které někdy tolik přepínáme. 

Technika  vznikla na konci devadesátých let v Americe jako součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®, za kterým stojí již přes 20 let Gary Douglas a Dr. Dain Heer. V Čechách je technika Access Energetic Facelift™ přibližně  3 roky a těší se čím dál větší oblibě. 

Skrze lehký dotek na obličeji a působením jemného „antigravitačního“ pohybu se obličej uvolní, vyjasní a vrásky povolí. Pleť získá zdravější nádech a celkově se rozjasní. Získáte opět jiskru v oku, vymizí pár let a můžete pozorovat i vzpřímenější držení těla. Některé klientky popisují pocity, jako by strávily týden u moře.

Co vás na lehátku čeká?

Samotná procedura probíhá v leže na lehátku. Je to velmi příjemný proces, který nasměruje vaše tělo k hlubokému uvolnění. Nastartuje se tak i vnitřní proces regenerace.

dvě fotografie téže ženy před a po kosmetickém ošetření

Pokud máte pocit, že vám v těle něco neladí, chcete si odpočinout a uvolnit stažené svaly v obličeji nebo vnímáte hormonální nerovnováhu, je to řešení právě pro vás. Výsledkem může být i aktivace kolagenu v pleti a některé klientky pozorovaly i nepatrné zvětšení poprsí a zpevnění v oblasti hýždí.

Péči o pleť můžete také doplnit domácí podpůrnou masáží. Masáž prostřednictvím stimulace energetických bodů nacházejících se na obličeji odstraňuje městnání lymfy a podporuje krevní oběh, díky čemuž ponechává pleť vyživenou a zářivou. Přirozený chlad kamene, z něhož jsou vyrobeny produkty, redukuje otoky a kruhy pod očima. 

Nejenom, že má blahodárný účinek na pleť a zajišťuje mladistvý vzhled a pomáhá v boji proti vráskám, ale zároveňočišťuje tělo a mysl od negativních emocí. Najdete například ZDE.

Celý článek si můžete také přečíst v čísle 3/2020 My50+

Close
 • Skvělá dámská jízda

  Chystáte se někam vyrazit v letních měsících se svými kamarádkami? Není nic lepšího než spojit relax s objevováním nejhezčích koutů naší země. […]
 • Urban Jungle – život v zeleni

  Zelená oáza klidu, nikdy nekončící léto a osvěžující zastavení v každodenním shonu. To jsou hlavní pocitové prvky, která přináší styl Urban Jungle. Ačkoliv uplynulo již téměř deset let od doby, kdy se interiéry zařízené v duchu Urban Jungle staly hitem, popularita tohoto stylu neupadá. Právě naopak. Zelená vlna se postupně převalila z amerického kontinentu i do Evropy, kterou zaplavila s nebývalou intenzitou.  Větší kontakt s přírodou, uklidňující účinky zeleně a uvolněný, ve své podstatě tak trochu bohémský styl, si získává čím dál tím více srdcí. Pojďte se s námi podívat, jak si tutopříjemnou a uvolněnou atmosféru vytvořit u vás doma! ROSTLINY SLUŠÍ KAŽDÉMU INTERIÉRU Jak co nejrychleji vytvořit atmosféru tropické džungle? Hádáte správně! Hlavním prvkem, který nesmí chybět v domově zařízeném ve stylu Urban Jungle, jsou právě rostliny. Pokud pro vás péče o pokojové rostliny nepředstavuje příjemný relax nebo častěji cestujete, volte tučnolisté pokojovky, sukulenty nebo některý z důmyslných samozavlažovacích […]
 • Domácí LIMONCELLO

  Osvěžující italský likér Limoncello je plný osvěžující citronové chuti. Sice je k dostání v obchodní síti, ale pokud jste fajnšmekři, […]
 • Je kolagen opravdu elixírem mládí?

  KOLAGEN – ve vodě nerozpustná bílkovina,  neboli protein. Spolu s elastinem a keratinem plní v  těle významnou stavební funkci. Je nenahraditelnou hmotou pojivových […]
 • Sukně dělá ženu přitažlivou

  Také máte poslední dobou pocit, že jsou na nás ženách málo vidět rozevláté šaty a sukně? Praktická stránka a pohodlí […]