AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

LISTOPAD – PROSINEC
4/2020

Do podzimních plískanic a chladného zimního počasí vám přinášíme povzbuzení plné zajímavostí ze světa žen v nejlepším věku. Provedeme vás podzimními svátky jako jsou Dušičky, Halloween nebo Svátek všech svatých.

Ukážeme vám, jak vytvořit božské recepty z dýní v trochu netradičním stylu. Nezapomněli jsme ani na Vánoce.

Dozvíte se, proč podporujeme projekt reSTARTpodnikání a co pozitivního přináší. Najdete zde také články, týkající se zdraví a návody na to, jak dostat tělo do kondice.

A to je jenom začátek….

časopis pro ženy 50+

Právě v prodeji

časopis pro ženy 50+

22 thoughts on “AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ

 1. Nic mě v časopise nezaujalo , kosmetika ani móda mi nic neříká, pro mě to byla ztráta času . ale určitě si svůj okruh čtenářek najde. každému se líbí něco jiného .

 2. Bohužel, články-tėma, jsou vesměs stejné, jak u ostatních časopisů. Opravdu nic nového.
  Nebyla jsem ničím překvapená.
  Děkuji za první číslo, ale další si nekoupím.
  Ať se vám daří.

 3. Zajásala jsem „hurá“, konečně si na nás padesátnice někdo vzpomněl:-) A protože vím, že každý začátek je těžký, držím vám palce, abyste v dnešní velké konkurenci tisku, internetu a médií obstáli.
  A co mě jako dotčenou věkovou skupinu zajímá? Tipy na zajímavé výlety a dovolenou, wellnessy, móda pro různé typy postav (hlavně ne diety, těch je všude plno!):-D, co se týká dovolených, tak tipy pro singl pobyty, pobyty s pejsky, nebo návrhy zajímavých skupin bab:-)

  1. Děkujeme za krásný komentář i za Vaše tipy.
   Domácí mazlíčky budeme zařazovat určitě. Už v letním čísle se dočtete, jak s nimi cestovat a čím jim můžete cestování zpříjemnit.
   Věříme, že se nám podaří obsah časem rozšířit tak, abychom splnili většině čtenářek jejich očekávání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Close