AMBASADOR

zakoupit

Ambasador?
Už jste měla možnost se seznámit s časopisem My50+?
Bavil vás?
Líbil se vám?
Doporučila byste ho kamarádce?

Můžete to udělat jen tak a nebo získat pro kamarádku výhodu a pro sebe odměnu, pokud se zaregistrujete jako AMBASADORKA časopisu My50+.

Co to znamená? A co po vás vlastně chceme?

Nebojte se. K ničemu vás to nezavazuje. Co musí umět ambasador? Nic zvláštního. Být ambasador má pouze jednu podmínku – musíte náš časopis znát, abyste o něm mohla mluvit se svými známými. Jinak by to ani nešlo. Tak, jestli už jste některé z našich vydání četla, nic vám nebrání v tom, umožnit stejný zážitek i svým kámoškám. A ještě se slevo

A jak to celé funguje?

Jednoduše. Kliknete na zaregistrovat se a vyplníte formulář. Tentokrát po vás budeme chtít i adresu, protože budete mít možnost si vybrat jako odměnu také produkty od našich partnerů. Tak abychom věděli, kam je poslat. Nebojte se, vaše údaje zůstávají pouze u nás a nikomu dalšímu je neposkytujeme.

Po zaregistrování od nás dostanete SVŮJ OSOBNÍ KÓD, který má dvě funkce:
1. vaše kamarádky po jeho zadání rovnou získávají na první nákup čísla nebo předplatného slevu 15%,
2. na váš účet se za každé zaplacené číslo nebo předplatné s tímto kódem připíší body.

Jak můžete využít body?

Každý měsíc od nás dostanete aktuální přehled vašeho bodového konta a zároveň nabídku odměn, za které je můžete vyměnit. Těšit se můžete na slevy, poukazy nebo věcné dárky od našich partnerů. Kolik bodů nasbíráte zaleží na vás. Nejsou žádné mantinely.

Tak co myslíte? Zkusíte to?