O ČASOPISU

Milé ženy,

My50+ vznikl z myšlenky přinést ženám středního věku časopis, ve kterém najdou témata a informace blízké jejich zájmům a potřebám.

Na pultech novinových stánků je spousta krásných lifestylových časopisů pro ženy. A když je otevřete, jsou plné krásných fotografií a témat. Potíž je v tom, že jak fotografie, tak produkty i témata v časopise jsou většinou zaměřena na mladší generaci.

Proto přicházíme s úplně novým časopisem a trochu odlišným konceptem. V časopise My50+ chceme psát o tématech, která zajímají ženy středního věku. Chceme přinášet obrazy z jejich života a ukázat, že v padesáti je žena v nejlepším věku. Má ještě spoustu energie začít nové věci a má i čas. Protože většinou už odpadá starost o děti, které se osamostatňují.

Společnost, ve které žijeme, je hodně zaměřená na výkon a mladou generaci. Ženy středního věku vnímá jako staré a spousta žen tuto nálepku přijímá. Jsme pod tlakem, protože kolem nás se všechno jeví jako dokonalé. Dokonalý vzhled, dokonalé zdraví, dokonalá postava, dokonalý domov, dokonalá dovolená,… a tak bych mohla pokračovat. To neustále srovnávání se s okolním světem nám nedělá dobře, protože si potom připadáme méněcenné.

Přitom jsem přesvědčená, že každá žena, a tím myslím opravdu každá, je dokonalou bytostí sama o sobě. Máme spousty talentů a znalostí, máme životní zkušenosti, ale co většinou nemáme, je schopnost tomu uvěřit.

Budeme rádi pokud se Vám nový časopis bude líbit. A budeme potěšeni, pokud o nás budete mluvit a nebo nám psát Vaše názory a postřehy.

Close