Právě hledáme do týmu

Šikovného kolegu/kolegyni na komunikaci s novými i stávajícími partnery

Náplň práce:
Úkolem bude hledat zajímavé produkty na trhu pro ženy 50+.
Oslovit jejich dodavatele nebo výrobce a nabídnout jim možnost spolupráce ve formě článku, inzerce, případně účasti na některé z plánovaných akcí.
Zároveň je možné hledat také zajímavé osobnosti, které se mohou zapojit do obsahové části časopisu.

Způsob zapojení:
Víme, jak je náročné sladit osobní život s tím pracovním, proto jsme se rozhodli, že z naší strany vám poskytneme maximální volnost při vaší práci.
– pracujete odkudkoliv (z domova, z kavárny…klidně i z horského střediska),
– pravidelné porady jedeme on-line, takže nemusíte nikam dojíždět a ztrácet čas,
– vybavíme vás znalostmi a zkušenostmi, které budete potřebovat,
– vybavíme vás potřebnými materiály pro prezentaci a uzavírání obchodů,
– nevadí nám, když zároveň podnikáte nebo děláte něco jiného,
– odměny jsou nastaveny na základě nadstandardních provizí,
– můžete to pojmout jako formu přivýdělku ke své práci a přilepšit si.

  • náplní práce je hledání zajímavých produktů a firem pro obsahovou a inzertní spolupráci
  • pracujete na IČ
  • není stanoven žádný povinný časový úsek, kdy byste musela činnost vykonávat, je to čistě na Vás
  • odměna je formou provizí ve výši 20-30%
  • provize je vyplácena jednou měsíčně z uskutečněných plateb za dané období
  • komunikace a porady probíhají ve většině případů online.
  • pracujete odkud chcete

Co víc?
Je to práce pro vás?
Chcete to zkusit?
Napište nám na níže uvedený email a pošlete na vás telefonický a emailový kontakt. My se vám ozveme zpět.

casopis@my50plus.cz