Balíček luxusních vývarů Konečně vývar – UKONČENA

Zapojte se do soutěže o balíček 5 produktů firmy Konečně vývar v hodnotě 500 Kč.

Běžte na naše facebookové stránky My50+ a přidejte pod příspěvek fotografii polévky nebo jídla, do kterého jste použila vývar. Může to být jakýkoliv vývar. Zároveň můžete dát jeden LAJK (To se mi líbí) některému z ostatních příspěvků. Třeba tomu, co se vás nejvíce zaujal.

Pravidla soutěže:
1. Pořadateli soutěže jsou časopis My50+, IČ 48888591 a společnost Konečně vývar, IČ 63219549 .
2. Předmětem soutěže je 6x balíček obsahující 5 produktů společnosti Konečně vývar – 1xHovězí vývar, 1x Kuřecí vývar, 1x Zeleninový vývar, 1x Demi-Glace a 1x sezonní produkt.
3. Soutěž probíhá v období 20.7. – 31.8.2020. Podmínkou účasti je zveřejnění fotografie pod příspěvkem na uvedené téma.
Vybráno bude 6 výherců ze všech zúčastněných, kteří budou mít nejvyšší počet To sem líbí (lajků) u komentáře.
Počet lajků lze navýšit sdílením – za každé sdílení se připisuje 1 To se mi líbí nebo zakoupením letního vydání časopisu My50+ za zvýhodněnou cenu 88,-Kč. Tuto cenu soutěžící získá zadáním slevového kódu “LAJK” v objednávkovém formuláři ZDE.
4. Vyhodnocení soutěže proběhne 7.9.2020 a bude zveřejněno zde na facebookové stránce My50+.
Výherci budou vyzváni, aby se přihlásili na uvedeném emailu, z důvodu další komunikace a odeslání výhry.
5. Pokud se výherce do 10 dnů od zveřejnění výsledků nepřihlásí k výhře, tato propadá a výherce na ni ztrácí nárok. Soutěžící nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz.
6. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.
7. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.
8. Společnost Facebook Inc. neposkytuje žádnou uživatelskou podporu ani odpovědi na stížnosti nebo podněty soutěžících.

Close
 • Jeřabiny – bobule plné magie

  Když začnou červenat jeřabiny, je to neklamná známka toho, že se léto přehouplo do své druhé poloviny. Drobné červené korálky […]
 • Čtení na léto

  Jste hrdou nositelkou šedivých vlasů? Potom vám možná přijdou vhod rady a doporučení ohledně úpravy make-upu. Nejsou potřeba žádné velké změny, […]
 • Menopauza – není třeba se bát

  I když by se mohlo zdát, že v dnešní moderní době už nic není tabu, stále jsou témata, o kterých se […]
 • Jak vybrat perfektní plavky

  Když nás v létě slunce začne lákat k vodě, zatoužíme obléct nové plavky, které vynesou naši postavu do nebeských výšek. […]
 • Probiotika trochu jinak

  O tom, že zdravá střevní flóra je základem pro silnou imunitu, už bylo napsáno mnoho. Nabídka probiotických doplňků stravy na […]