KOUPIT 6/2021

Užijte si šťavnaté ČERVNOVÉ číslo My50+

Titulní strana digitálního časopisu, žena v šedém kostýmu sedí a vedle stojí modrý kufr
KOUPIT 6/2021

Chcete si koupit červnové vydání? Už je dostupné a bude vás bavit. V červnovém vydání odstartujeme hned dvě témata na pokračování. Tím prvním je podnikání a tím druhým styling a proměny.

Povídání o podnikání

Na otázku, zda není v padesáti pozdě začít nový byznys, jsme se ptali ženy nejpovolanější – úspěšné podnikatelky, mentorky Margarety Křížové. Margareta se kromě velkého byznysu, kde se pohybuje už přes dvacet let, před pár lety pustila také do podpory a mentorování malých a začínajících firem. Jak to ve světě podnikání chodí a co jsou naše největší brzdy se dozvíte v rozhovoru, který je krásným úvodem k následujícím tématům, kterými se společně budeme zabývat.

Povídání o módě

Styling a proměny jsou zase trochu z jiného soudku. Propojili jsme se se ženou, která se v oblasti módního průmyslu pohybuje už velmi dlouho. Pro Helenu Plívovou byl styling logickým vyústěním jejích aktivit a tento obor si opravdu užívá. Velmi se těšíme na realizaci proměn, které připravujeme. Myslím, že je opravdu na co se těšit. Helena umí dokonale propojit módu se silnými stránkami osobnosti svých klientek. Díky tomu se dostává do popředí nikoliv oblečení, ale žena, jako celek.

Povídání o všem ostatním

Ze zajímavých témat červnového vydání ještě připomeňme článek o multitaskingu a soustředění. Zjistíte totiž, že není až tak pravda, že my ženy dokážeme dělat více věcí naráz. Vždycky je to na úkor něčeho. A to je trochu škoda.
Nepřehlédněte také článek o spánku. Dozvíte se, jak nastavit večerní rituál tak, aby spánek přišel a zůstal u vás až do rána. A další a další témata, která se vztahují nejen k měsíci červnu…

Na veškerá vydání časopisu My50+ se vztahuje zákaz kopírování a svévolného šíření na základě Zákona 121/2000 Sb. o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon). Porušení tohoto zákazu podléhá trestnímu řízení.