Sex ve městě – nové díly právě na HBO

Dlouho očekávané pokračování kultovního seriálu Sex ve městě je tady! První dvě epizody z desetidílné série spustí HBO Max právě dnes – 9. prosince 2021.

Podle tiskové zprávy HBO Max budou v nové sérii hrát své původní postavy Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Kristin Davis (Charlotte York Goldenblatt) a Cynthia Nixon (Miranda Hobbes).

Kim Cattrall, která hrála sex-pozitivní publicistku Samanthu Jones, v nové limitované sérii nebude.

Kdo stojí za produkcí nových dílů Sex ve městě?

King, který režíroval dva celovečerní filmy se vrátí jako výkonný producent limitované série. Spolu s ním jsou výkonnými producenty také představitelky hlavních rolí – Parker, Nixon a Davis. Darren Star, původní tvůrce seriálu, se do produkce tentokrát nezapojil.

https://my50plus.cz/kosmetika/make-up-pro-zeny-ve-zralem-veku/

Trailer k nové sérii

https://youtu.be/Cy8Zz7Q56dY

Nové postavy oživí děj

Diváky čekají také nové postavy. Sociální kruh Carrie a spol. se rozšířil o nové přátele, jako je realitní makléřka Seema (Sarita Choudhury), dokumentaristka Lisa (Nicole Ari Parker) a profesorka Nya (Karen Pittman). Od původního seriálu se toho možná hodně změnilo – postavám je nyní 50 let, miminka jsou nyní náctiletí – ale jak říká Carrie, „po všech těch letech a všech těch změnách jsi to pořád ty.“

zdroj: insider.com, mashable.com

About The Author

You May Also Like