Adventní kalendáře

S nastupujícím adventním časem se začínáme těšit na vánoční čas. Adventní kalendáře jsou skvělým pomocníkem, který nám zpříjemní naše čekání. A že se za poslední roky s nimi roztrhnul pytel!

Dříve jsme je znali pouze jako čokoládové potěšení, ale dnes se setkáváme s opravdu sofistikovanými kalendáři, které obsahují nejrůznější náplně nejen pro děti, ale především pro dospělé. Prozkoumali jsme trochu letošní nabídku, a ty nejzajímavější vám přinášíme jako inspiraci.

Ořechové krémy jsou mňamka

LIFELIKE Adventní kalendář 750g

Uvnitř balení nejdete exkluzivní limitované krémy, které se objeví pouze v tomto kalendáři (kombinace arašídů a čokolády). Ale můžete se těšit i na kombinace jako je CARAMEL TWISTER a oblíbené vánoční limitky VANILKOVÝ ROHLÍČEK a PERNÍČEK. V neposlední řadě jsou v kalendáři schované také Power bar ořechové tyčinky (a to různé druhy). Takže si opravu každý pochutná !

Rumový adventní kalendář se kterým procestujete svět

24 Days of Rum – Rumový kalendář 2021

Rumový kalendář můžeme považovat za rumovou školu, kde najdete jak renomované značky, tak neznámé drahokamy, které lze objevit pouze v tomto kalendáři, což z něj činí unikátní dárek pro vaše blízké. Můžete ochutnat jak sladký tak suchý rum, rumy z melasy ale i agricole rumy. Připravte se na objevování úžasných rumů z celého světa!

Rozmazlování kosmetikou Kneipp

KNEIPP Adventní kalendář 24ks

Kneipp Adventní kalendář vám pomůže zvládnout vánoční přípravy v klidu a s úsměvem. Každý den vás čeká jedno voňavé překvapení. V adventním kalendáři najdete malé balení koupelových, a masážních olejů, solí do koupele, sprchových gelů či tělového peelingu. Dále balení krému na ruce a balzámu na rty. 
Celkem 24 příležitostí dopřát si chvilku pro sebe a relaxovat. Odpočítávejte dny do Štědrého večera a rozmazlujte své tělo i smysly.

Když chcete něco opravdu luxusního

Janek Adventní kalendář – dospělí

Lihovar Žufánek vám pěkně pošimrá jazyk svými vyhlášenými pálenkami. Pražírna COFFEESPOT vám namele slušnou dávku kofeinu v tom nejvoňavějším balení. A JANEK vám to klasicky osladí. Dohromady to dělá skoro půllitru kvalitního alkoholu, kilo pořádného kafe a víc jak půl kila čokoládových specialit.

Čokoládový adventní kalendář v trochu jiné podobě

BIG BOY Výherní Adventní kalendář 342 g

V Adventním kalendáři BIG BOY se můžete těšit na skvělé dražované ořechy, mrazem sušené ovoce a 6 lahodných novinek. 12 druhů prémiových dobrot obalených v neodolatelně jemné čokoládě a navíc SOUTĚŽ o VIP ceny.
 
SOUTĚŽ o 20 VIP VSTUPENEK a BOHATOU VÁNOČNÍ NADÍLKU

Na každém adventním kalendáři jsou nalepené dvě kouzelné hvězdičky. Pod stříbrnými stíracími políčky se ukrývá 20 párů výherních symbolů. Pokud se na vás usměje štěstí a po setření dvou stříbrných hvězdiček na vás vyskočí panáček BIG BOY, vyhráváte kouzelné ceny.

Červená krabice plná voňavých překvapení

24 exkluzivních beauty produktů jen pro Vás pohromadě v jednom krásném adventním kalendáři. 
Ideální dárek pro Vás nebo Vaše blízké. Užijte si každý předvánoční den! 

Sada koření nejen na advent

Sonnentor Adventní kalendář koření 116g Bio

Pryč jsou doby, kdy existovaly jen adventní kalendáře plné sladkostí. Každého milovníka vaření jistě potěší tato voňavá adventní sada koření, obsahující 24 různých druhů koření Sonnentor, samozřejmě v biokvalitě. Zpestřete si čekání na Vánoce novými recepty, inspirujte se a ochutnejte kus světa. 

Rozmazlování kosmetikou DOUGLAS

Lovely Beauty adventní kalendář v sobě skrývá 24 kosmetických produktů či doplňků k líčení a péči, které potěší Vás i Vaše blízké! Otevřete každý den jedno políčko až do Štědrého večera a těšte se tak z celého vánočního měsíce.   

Kosmetické produkty NYX nezklamou

Představujeme naše 24denní odpočítávání svátků! Kalendář obsahuje 24 ikonických bestsellerů v mini velikosti! Proč čekat na dárky, když můžete mít Vánoce každý den? Od lesků na rty po oční stíny, sbírejte naše profesionální výrobky a přidejte je do své rutiny.  

Něco voňavého také pro naše muže

Adventní kalendář obsahuje 24 produktů péče pro muže. Těšit se mohou na voňavé věci jako sprchový gely na vlasy i tělo, krémy na ruce, šumivou kostku do koupele, gel na obličej, Nail Clipper – kleštičky na nehty a další nepostradatelné drobnosti.

Když jste milovnicí čaje

ENGLISH TEA SHOP ZELENÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ PUZZLE

Zelený adventní kalendář Puzzle od značky English Tea Shop obsahuje kvalitní čaje v BIO kvalitě, které krásně provoní celý vás domov a zahřejí vás i v těch nejmrazivějších dnech.

V balení najdete různé druhy čajů jako je černý, zelený, rooibos či bylinkový. Nechte se hýčkat nebo obdarujte své blízké tímto úžasným adventnímkalendářem. Kalendář obsahuje celkem 25 druhů čajů, který máte na každý den adventu.

About The Author

You May Also Like