Čas babího léta

Léto sice pomalu končí, ale čeká nás krásný podzimní čas. I když někdo může namítat, že podzim jsou jen plískanice, šero a zima. Podívejte se, jak si takové dny vylepšit a nepropadat špatné náladě. Podzimní blues letos může být minulostí.

Vezmeme vás do krásných dřevěných roubenek, kde si můžete zpříjemnit podzimní, ale i zimní víkendy a volné dny. Ze všech, které vám přinášíme, čiší přímo pohodová a romantická nálada. Vezměte rodinu nebo přátele a vyrazte – nebudete litovat.

Milujete seriály? Potom jistě znáte některou ze streamovacích stanic, kde se musí přijít na své každý. A víte, že celonoční povalování u televize se může neblaze podepsat na zdraví? Tipy, jak ovládnout závislost na sledování najdete v novém čísle.

Podzimních témat a zajímavostí najdete v zářijovém čísle mnoho… stačí jen objednat a můžete hned číst.

Close
 • Probuďte svůj mozek

  Je zapomínání přirozený proces, který s přibývajícím věkem přichází do našeho života? Nebo je to něco, co můžeme ovlivnit? Kolem […]
 • Podzimní blues

  Podzim někdo miluje a pro někoho je vždy náročným obdobím. Je to období roku, kdy je lákavé zavřít se doma, […]
 • Čas babího léta

  Léto sice pomalu končí, ale čeká nás krásný podzimní čas. I když někdo může namítat, že podzim jsou jen plískanice, […]
 • SROVNEJTE SVÉ FINANCE

  KROK 2: Rozmyslete si, co chcete. Finance – věc, která nám dá leckdy pěkně zabrat. Ale první krok už máte […]
 • Jak na trénink paměti? Probuďte svůj mozek.

  Jak jste na tom s pamětí? Patříte spíš k lidem,  kteří snadno zapomínají nebo co si přečtete,  to si zapamatujete? A máte někdy pocit, že se  vaše paměť věkem horší? Většinou se to tak  říká, ale nemusí to být tak docela pravda. Možná má váš mozek jenom prázdniny. Nezapomínejte svůj mozek zásobovat  pestrou stravou. Odmění se vám vyšší  výkonností. Ohledně této otázky, zda aktivita našeho mozku a paměť se snižují vlivem […]