ZIMNÍ KOLEKCE

banner na zimní kolekci tří vydání časopisu my50+

Připravili jsme pro vás soubor tří zimních čísel, která nyní můžete získat za jednorázovou výhodnější cenu. Zimní kolekce obsahuje tato vydání:

Leden 2021

obálka lednového čísla, Renata drossler - žena s hlavou položenou na opěradle pohovky

My50+, 1/2021

První číslo letošního roku přináší krásný rozhovor s první dámou českého šansonu – Renatou DRÖSSLER. Prozradila nám, co nového chystá v novém roce pro své fanoušky, ale především, jak si svůj věk užívá a cítí se v něm svobodná.

Těšit se můžete také na první článek seriálu o sebevědomí, s koučkou Janou Štěpánkovou. Nechybí ani slíbená první technika, kterou můžete rovnou vyzkoušet.Bojíte se, že vás parodontóza nemine? Jak a proč vzniká a jak s ní bojovat? Vůbec k ní nemusí dojít a vše máme ve svých rukou.

Tereza Fulínová vám poradí, jakým způsobem se tomuto onemocnění můžete obloukem vyhnout.Chystáte se v novém roce do fitcentra? Až budou opět otevřená, budete už vědět, na které hodiny se máte těšit. Přehledný průvodce metodami cvičení vás spolehlivě navede.


Prosinec 2021

obálka prosincového vydání časopisu my50+

My50+, 12/2021

Prosincové číslo je nejen o Vánocích. Startujeme nové téma na pokračování – jak vyladit pánevní dno, aby nás nepřestalo ve vyšším věku poslouchat. Většinu života se nám péče o něj zdá úplně nepodstatná, ale pokud ji zanedbáme, mohou nás ve stáří čekat nepříjemné věci.

Podívali jsme na marketing podnikání, který nepotřebuje investice. O své zkušenosti se podělila Margareta Křížová. A s Amazing Places vás zavedeme na zajímavá místa, kde se dá vítat Nový rok trochu netradičně. A vánoční inspirace je samozřejmostí.

Vltavín – víte, že to není opravdový minerál, který vznikal miliony let v hlubinách Země? Jeho původ je totiž úplně odlišný od všech ostatních kamenů, se kterými jste se v průběhu roku setkávaly na stránkách časopisu. Za jeho vznik může obrovský meteorit.


Leden 2022

obálka lednového čísla časopisu My50+, žena v bílém svetru

My50+, 1/2022

Nový rok přivítejme s tématy o kráse, ženskosti a přitažlivosti. A tentokrát to nebude pouze o fyzické přitažlivosti nás žen, ale také se podíváme na přitažlivost podnikatelskou. Provedeme vás úskalími budování osobního branou, aby se k vám klienti jen hrnuli.

Pokud jde o krásu, těšit se můžete na čtení o tom, jak podpořit své vlasy, aby i po padesátce vypadaly skvěle. Zajímavosti ze světa řasenek vás zavedou také do jejich historie. A na své si přijdou také milovnice šatů zvaných „malé černé“. Že se jich nemusíte bát ani teď je jasná věc. A když využijete některý z našich tipů, budete v nich přímo zářit.

Patříte k ženám, které vyzařují do svého okolí okouzlující charisma? Začtěte se do článku o tajemství přitažlivosti a dozvíte se, čím charismatičtí lidé disponují, a jak se to naučit. Krásný seriál se skvělou Simonou Barbry jsme právě odstartovali v lednovém čísle.Děkujeme a přejeme skvělé čtení během zimních dnů.

Close
 • Udělejte si svůj DEN

  Mezinárodní den žen, který každoročně připadá na 8. března, má kořeny v historii boje žen za rovnoprávnost. Je věnován především […]
 • Zelenina nepatří jen na talíř

  Pokud hledáte zajímavé nápady na květinové dekorace, potom zelenina ve spojení s květinami může být to pravé. Hlavně v období […]
 • Projekt FÚZIE Zuzany Mikulcové stojí za poslech

  Mezinárodní audiovizuální projekt Fúzie zpěvačky a skladatelky Zuzany Mikulcové pokračuje. Výjimečné multižánrové hudební spojení s Danem Bártou, Barbarou Mochovou, Larou Abou Hamdan, Petrem Lipou, […]
 • Provětrejte svoji skříň

  Že nám bylo nedávno 50? A co to znamená? Máme snad striktně probrat skříň a přestat najednou nosit věci, které […]
 • Vlasy a menopauza

  Menopauza se na kvalitě vlasů může citelně podílet. V tomto období je důležité o vlasy pečovat o něco víc. V […]