Podzim láká k městskému cestování

Představa dokonalé dovolené u moře nebo na horách může být pro mnohé z nás lichá. Proč naopak nezkusit podzimní dny či prodloužené víkendy nestrávit ve městě? Poznávání pamětihodností našich měst 
a městeček i jejich okolí přináší poučení, zábavu a někdy i špetku tajemna nebo romantiky. Můžete nám věřit, že takové cestování může být opravdu zábava.

Je z čeho vybírat

Máte trochu obavy, že se budete nudit? Kdepak, každým rokem přibývá nově opravených a zpřístupněných památek, farmářských trhů či značených vycházek, které lákají k objevování. A ani milovníci kultury nepřijdou zkrátka – čekají na ně koncerty, festivaly moderní i vážné hudby, příležitostné výstavy či vinobraní.

kostel ve Znojmě

Nevšední místa k ubytování vaše cestování vylepší

Už se začínáte na takové cestování těšit? Tak vzhůru za zábavou, zážitky na vás čekají na každém kroku. A pokud chcete vidět, slyšet a zažít více, portál Amazing Places pro vás přichystal několik tipů na nevšední místa k ubytování v naší krásné vlasti, kde můžete strávit jednu či více nocí. Co třeba samota uprostřed města? …

Navštívili jsme tři krásná česká města – Mariánské Lázně, Kroměříž a Znojmo a máme pro vás tipy nejen na ubytování, ale také na aktuální říjnové akce.

Celý článek najdete v říjnovém čísle My50+, 10/2021.

About The Author

You May Also Like

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *