Zell am See – zimní ráj

Zell am See – najdete ho u našich rakouských sousedů v oblasti Salcbursko. Má přibližně 9 800 stálých obyvatel a je významným turistickým centrem Rakouska. Pyšní se nejen skvělými lyžařskými středisky, ale také luxusními hotely, které vás budou hýčkat, že nebudete chtít odjet.

Elements Resort, Zell am See

hotel elements sell am zee, celkový pohled

Zcela nový čtyřhvězdičkový hotel ELEMENTS Resort kombinuje hory, ledovec a jezero. Luxusně vybavený resort se může pochlubit vstupní halou, restaurací, salonkem a hotelovou terasou, posilovnou, 102 m2 lázeňským areálem s relaxační místností, finskou saunou a bylinkovou saunou. Najdete zde také prostor na opalování a celoročně vyhřívaný venkovní bazén s vnitřním vstupem. V alpském designovém hotelu se v mnoha malých detailech snoubí tradice, moderna a luxus spojené s komfortem. Při pobytu v zimě přijde vhod lyžárna s vyhřívanými a uzamykatelnými boxy na lyže. Nechybí ani sušáky na boty.

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, vegetariánská nebo bezlepková snídaně.

Lyžařské vleky v okolí:
  • Areitbahn I – 400 m
  • Schüttlift – 400 m
  • Bambilift – 500 m
Elements Resort, Zell am See, interiér s krbem
Elements Resort, Zell am See, ložnice, pokoj

The House, Zell am See 

The House, Zell am See

Moderní aparthotel splňuje vše, co očekáváte – vyhledávaný horský region, dostupnost lyžování i moderní luxus nově zrekonstruovaného bydlení uprostřed Zell am See. Nabízí klidné bydlení v krásných prostorných apartmánech, vybavených podle nejvyšších standardů. V aparthotelu The House Zell am See budete mít dokonce k dispozici i soukromou lyžárnu.

Nekomplikovaná lehkost a městský styl vás přesvědčí hned v salonku. Pohodlné sezení se snoubí s moderními světelnými prvky a neotřelými detaily. Dejte si drink v baru a odpočiňte si v jeho designovém nábytku, než si promyslíte další plány vašeho pobytu.

Lyžařské vleky v okolí:
  • Ebenbergbahn – 150 m
  • City Xpress – 200 m
The House, lobby s koženými křesly
The House, pokoj, interiér

Superior Sport und Familienresort Alpenblick, Zell am See

Superior Sport und Familienresort Alpenblick, pohled na celý
 hotel v zimě
Superior Sport und Familienresort Alpenblick

Pro vyznavače spíše tradičnějšího stylu pak přijde vhod příjemné prostředí hotelu Superior Sport und Familienresort Alpenblick. Hotel poskytuje ubytování v pokojích a apartmánech ve venkovském stylu.
Je rodinnou firmou, která staví na hodnotách a tradici, stejně jako odvážně kráčí novými cestami. V příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Hýčkat vás bude personál, oděný do tradičního kroje, který vám splní všechna přání.

Hotelová kuchyně klade velký důraz nejen na požitek, ale i na vaše zdraví a stranou nestojí ani starost o životní prostředí. Jídla z čerstvých a vysoce kvalitních regionální produktů vás nenechají ne pochybách, že jste uprostřed čisté horské přírody.

Lyžařské vleky v okolí:
  • Bambilift – 600 m
  • Schüttlift – 800 m
  • Areitbahn I – 900 m

Superior Sport und Familienresort Alpenblick, krb a křesla v lobby
hotel interiér pokoj, Superior Sport und Familienresort Alpenblick,
Superior Sport und Familienresort Alpenblick, venkovní zimní posezení u ohniště
Superior Sport und Familienresort Alpenblick, venkovní křesla, zimní

About The Author

You May Also Like

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *